Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mostanában elég sokszor...

Börcsök Andii kérdése:

Mostanában elég sokszor vagyok étvágytalan, ha csak bárminemű ételre rágondolok, már hányingerem van. Csak azért eszek, hogy ne legyek rosszul. Nincs esetleg olyan étel vagy bármi, amitől megönne az étvágyam és nem kerül egy vagyonba?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
én is hasonló cipőben járok, csak ez nálam pszichés eredetű. nem a kajával van a bajom mint a bulimiásoknak és az anorexiásoknak, hanem sok rossz dolog történt velem, ami miatt beszűkült a gyomrom nem kívánom az ételt. szerintem ne erőltesd a kaja dolgot, mert attól csak rosszabb lesz. esetleg B vitaminokat kipróbálhatod.
2012. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én megmondom Neked őszintén, hogy én amikor terhes voltam, akkor voltam így, hogy még a kaja gondolatától is hányingerem volt.

Ez az eshetőség teljesen kizárható?

2012. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok, természetesen nem várok babát!:)

Velem is sok rossz dolog történt, a sok idegeskedés miatt 10 kilót fogytam. Ha azt nézzük, hogy mindezt majdnem egy év alatt, akkor nem számít nagy dolognak, csakhogy 48 kilóból lettem 40, jelenleg 39. Kivannak a bordáim elöl-hátul, sokan megkérdezték a suliban, hogy anorexiás vagyok-e, de nem, pszichikailag semmi bajom, viszonylag jó a közérzetem, csak aggaszt, hogy hónapok óta nem bírok hízni egy dekát sem...:// már a barátom és anyum is szóvá tette, és engem is zavar... Sosem akartam ilyen deszka lenni mint amilyen most vagyok. Szinte már csak izom van rajtam (hisz kb.mindent lefogytam a bőrömön kívül), és a karom-combom fele olyan vastag, mint volt..

Nem akarok megint 48 kg lenni, csak nor

2012. júl. 3. 07:54
 5/5 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok, természetesen nem várok babát!:)

Velem is sok rossz dolog történt, a sok idegeskedés miatt 10

kilót fogytam. Ha azt nézzük, hogy mindezt majdnem egy év

alatt, akkor nem számít nagy dolognak, csakhogy 48 kilóból

lettem 40, jelenleg 39. Kivannak a bordáim elöl-hátul, sokan

megkérdezték a suliban, hogy anorexiás vagyok-e, de nem,

pszichikailag semmi bajom, viszonylag jó a közérzetem, csak

aggaszt, hogy hónapok óta nem bírok hízni egy dekát sem...://

már a barátom és anyum is szóvá tette, és engem is zavar...

Sosem akartam ilyen deszka lenni mint amilyen most vagyok.

Szinte már csak izom van rajtam (hisz kb.mindent lefogytam a

bőrömön kívül), és a karom-combom fele olyan vastag, mint

volt..

Nem akarok megint 48 kg lenni, csak normális életet szeretnék végre élni...!!!!

2012. júl. 3. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!