Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma nem ittam fél litert sem,...

Ma nem ittam fél litert sem, viszont sokat pisiltem. Egész nap csak aludni akartam, nincs étvágyam, és hányingerem is van. Ez kiszáradás lenne?

Figyelt kérdés
Az egész böröm nagyon kivan száradva (és én alapból nem szoktam sajnos sokat inni) és ma egyszer majdnem elájultam egyszer.
2009. ápr. 24. 23:33
 1/9 A kérdező kommentje:
jah és ma étvágyam sincsen:S
2009. ápr. 24. 23:37
 2/9 A kérdező kommentje:
és még azt is elfelejtettem mondani h a szemem is ég:S
2009. ápr. 24. 23:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
és úgy látom agyilag sem vagy toppon.. egyébként igen, ez kiszáradás. Ha úgy számolom, hogy 20 kilónként kell 1 liter víz legalább, akkor a te fél litereddel egy max 10 kilós emberi szervezetnek megfelelő mennyiséget ittál :)
2009. ápr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de nem tudatosan ittam csak ennyit:S nem tudok többet inni...:S
2009. ápr. 25. 00:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Pedig muszály lesz, vagy mehetsz a kórházba infúzióért. Siess a döntésben, mert ha nagyon kiszáradsz, akkor az infúzió beadásokor öesszeszakad a vénád. Én egy vírus miatt száradtam ki (ment a hasam és hánytam, pedig ittam folyamatosan) és 6-szor kellett szúrni, mert összesett a vénám.
2009. ápr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért vigyázzál, mert maradandó agykárosodást okozhat ha valaki nagyon kiszárad. Két ilyen ismerősöm is van. Főzz 2l gyenge teát kevés csukorral egy csipet sóval, és igyál 10 percenként! 3 óra alatt fogjyon el! Ha nem leszel jobban, akkor orvoshoz kell menni.Ügyelet.
2009. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bevettél vmi sz*rt?
2009. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem vettem be semmit és nem tudok inni sem mert kapar a torkom:S ma reggel el is ájultam:S
2009. ápr. 25. 18:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Üdv!


Kiszaradas valoban eselyes, a 20kg/1L a jo sztem is. Nem jatek, tessek ra odafigyelni! Biztos van olyan folyadek, amit szivesen megiszol, akar csak az ize miatt is. Kismillio fele tea van a piacon, a szines lottyoket nem ajanlom, vagy csak mondjuk asvanyviz-csapviz. Nezd meg ezt:

[link]

2009. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!