Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Forduljak orvoshoz vagy...

Forduljak orvoshoz vagy elmúlik magától? Szúr a tüdöm köhögés után

Figyelt kérdés
Az elöbb köhögtem és sztem rosszul vehettem közbe levegőt,mert fáj a hátam mikor hajolok le,vagy egyenesedek ki,és a nellkasom a tüdömnél iss fájdogál,ha köhögök v hirtelen mozgok,
2013. okt. 2. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdemes elballagni az orvoshoz, mivel valószínűleg meg voltál vagy vagy fázva, nem voltál orvosnál, lehet hogy van egy bakteriális fertőzésed, egy csomó váladékod a tüdőn és lehet hogy ennek szövődményeként most alakul ki egy kezdődő tüdőgyulladásod...

Persze nem ijesztgetni akarlak, de ez ilyenkor baromi sűrűn elő szokott fordulni.

2013. okt. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is megfáztál, és esetleg egy kezdődő mellhártya-gyulladás jeleit érzed. Ha nem mégy orvoshoz, könnyen átcsaphat tüdőgyulladásba, ami viszont akár több-hetes kórházi kezelést is eredményezhet. Most menj a dokihoz, és 1-2 hét tabletta, teák, stb. könnyen túl lehetsz rajta.
2013. okt. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el dokihoz.

Házi doki is jó. Felír valami gyógyszert és mindjárt jobb lesz. Meg igyál forró teát

2013. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen,beteg voltam,de nem voltam vele orvosnál,neocitrant ittam,meg köptetőt. Már gyógulok meg,a köhögésem is szakadozik fel...

Most reggel ahogy köhögtem nagyon-még előre is görnyedtemés akkor éreztem h bele szúrt vmi a hátamba alig birtam kiegyenesedni

2013. okt. 2. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!