Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hízás miatt vannak ezek a...

Hízás miatt vannak ezek a tünetek, vagy másra utalnak?

Figyelt kérdés

egy ideje nem figyelek az egészségemre és a súlyomra, meg is híztam, feljött pár kg rám.

viszont közben vannak más tüneteim is és nem tudom, hogy emiatt vagy inkább összefügg az egész.

állandóan álmos, fáradt vagyok, nem bírok annyit dolgozni, mint eddig, hamar elfáradok.

sokat fáj a fejem, híztam, néha megjelennek barnás ütésnyomok a testemen.

gyenge vagyok, levagyok lassulva. sokszor szédelgek, furán érzem magam.

hőhullámok vannak rajtam, hol fázok hol melegem van. és olyankor van hogy fulladást is érzek, mindtha mindjárt elfogyna a levegőm.

sokszor kivan száradva a szám, fehér, egyébként meg sápadt vagyok, szürke sokszor a szemem alatt.

nem jól alszok, sokszor csak úgy ver a szívem és nem tudok elaludni.

nem jött meg már több hónapja, de nem vagyok terhes.

lehet hogy női bajaim vannak? most sikerült időpontot kérni egy endrokinologushooz is, de addig is hátha van valakinek hasonló tapasztalata hogy mik okozhatják ezeket a tüneteket, mi lehet a baj.

köszönöm előre is.

30/N


2013. okt. 2. 16:13
 1/1 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy a hízás miatt van.

Talán az orvosok megmondják hogy mi lehet az oka, de addig is próbáld egészségesebben táplálkozni több vitamin és kevesebb mű kaját bevinni a szervezetbe !!!


Vitaminból ajánlanék Scitecet


[link]


Ez nagyon jó vitamin ajánlom 2-3 napig szedheted naponta 1 tablettát utána 2 naponta 1x mivel % sokat tartalmaz


vagy


Biotech Usától


[link]


Turbózd fel a szervezetedet ameddig megmondják h mi lehet az oka, mert az is lehet h kevesebb vitamint viszel be a szervezetbe! Azt nem tudom h szedsz e bármiféle gyógyszert amelyre így reagálhat a szervezeted!

2013. okt. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!