Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetett ez a szúró,...

Mitől lehetett ez a szúró, iszonyatos fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hajnalban ébredtem arra, hogy iszonyatosan fájt a mellem alatti részen középen. Folyamatosan csak szúrt, szúrt. Próbáltam felülni, járkálni, de nem lett jobb :( aztán éreztem, hogy lement a kín a hasamhoz, majd felment a mellemhez és ott volt a gyengepontom, azt hittem, hívnom kell a mentőt :( Megint fel kellett kelnem (kimenni vhová) és úgy kezdett el lassan csillapodni. Még sose volt ilyen rossz élményem, alig bírtam levegőt venni, mozogni :( azóta néha-néha még belém szúr, de csak 1 pillanatra szerencsére...


2013. okt. 3. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

szívproblámára gyanakszom.... igazából, fáradságtól, kialvatlanságtól, és túlzott munkavégzéstől is lehet....


Elsőnek nyugtatót ha az nem segít akkor meg orvost javaslok.


Nah meg szedj vitamint. Monjduk Magnézium + B6

2013. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ! A doki azt mondta, hogy savtúltengésről lehetett szó. Vagy túl fűszereset ettem, vagy túl erős kávétól is lehet, stb.

Hallottam már pár emberkétől, hogy sok a sava, de ilyet még nem hallottam, hogy ennyire eszméletlen fájdalma lenne ettől valakinek... Hála Istennek azóta nem jelentkezett a fájdalom!

2013. okt. 7. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!