Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Furcsa fájdalom a mellem...

Furcsa fájdalom a mellem alatt. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Már egy ideje a jobb mellem alatt kicsit középre, rendszeresen érzek egy megmagyarázhatatlan érzést. Napi többször is előfordul. Olyan mintha odabenn pattanna valami egyet, és ez kellemetlen érzéssel jár. Van mikor egy ideig szúr utána, nem nagyon, inkább csak érzem. Legtöbbször akkor jelentkezik mikor egy nagyobb levegőt veszek és kifújom a levegőt. Ilyenkor gyakran többször is egymás után, majd egyszer csak abba marad. De minden nap előfordul, és minden alkalommal megijedek, mert nagyon fura. Az interneten nem találtam semmit, mivel megmagyarázni sem igen tudom hogy mit is érzek pontosan. Ha valaki netán tudna segíteni azt nagyon megköszönném.


F/20



2013. márc. 4. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem inkább olyan érzés mintha levegő szorult be a bordáig közé? Ez pontosan mióta tart?
2013. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Orvost ha lehet. Ugyan nem tudom mit mondanak rá mert én sem mentem el. Nekem évekig néha előjött, mellhártya le(össze)tapadás.
2013. márc. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!