Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy szokjak le a dipankrinrol?

Hogy szokjak le a dipankrinrol?

Figyelt kérdés
Sajnos mar evek ota emetofobiaba szenvedek, ami kb. Egy eve odaig fajult, hogy alig merek enni, mert felek, hogy kihanyom. Ha pl. Reggelre megeszek egy szendvicset akkor azzal nincs baj, mert tudom, hogy nem volt sok. De ha utana meg ehes vagyok es nem birok ellenallni a nassolasnak akkor utana bepanikolok, hogy huu biztos sokat ettem es mar veszem is be a dipankrint (ami emesztessegito) es ez mindig megnyugtat, hogy igy jo valoszinuseggel nem fogok hanyni. Csak akkor merek nehezebb etelt enni, ha van keznel dipankrin. Es naponta egyet veszek be. Lehetne ezt igy szedni, de en mar fuggo vagyok es ez nem normalis.. Multkor vacsora utan jutott eszembe, hogy elfogyott es annyira bepanikoltam, hogy sirtam. Colat ittam gugolasokat csinaltam stb..csak, hogy ne legyen gyomorrontasom. Sokszor van falasrohamom is... Mit tegyek, hogy leszokjak a dipankrinrol?
2013. okt. 5. 12:41
 1/1 anonim válasza:
vicc nélkül syerintem kezdetnek fordulj orvoshoz.
2013. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!