Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Félek egy konkrét betegségtől,...

Félek egy konkrét betegségtől, normális ez?

Figyelt kérdés
van egy konkrét betegség melytől évek óta félek. Bár már voltam azóta háromszor (három év alatt) is teljes verkepen, egy pici eltérés ugyan volt de idáig egy Orvos sem reagált rá semmit. Lehet észre sem vettem azt az eltérést? A lényeg, hogy egyik közeli ismerősöm pár napja a számomra rettegett betegséggel küzd egy kórházban. Pár napja eszlelek hasonló tüneteket én is. Azokat amiket ő! Párom nem foglalkozik ezzel a dologgal, mivel nemrég voltam vervetelen és szerinte bolond vagyok!
2013. okt. 10. 14:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Észre sem vették, nem pedig vettem, elírás bocs!
2013. okt. 10. 14:52
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak picit paranoiás.

Hidd el ha bajod lenne azt tudnád.Ne akarj mindent annak betudni.

2013. okt. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy észrevették, de kicsi eltérés általában nem számít semmit.

Ne beszélj be magadnak betegséget, mert bevonzod. Nem vagy kicsit hipochonder?

2013. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

milyen betegség? valami súlyosabb?

hidd el ha annyit gondolsz rá ki is jön rajtad, valahogy állítsd le magad

2013. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A cukorrol lenne szó. A tüneteket tapasztaltam magamon, két éve már. A vérben nincs cukor,a vizeletben sem, csak plusz egy keton. Viszont vervetel előtt egy nappal már alig ettem az idegtol, a legutóbbi laborra is úgy mentem hogy 20 órával előtte nem ettem semmit csak három harapas rántott húst. Ahogy olvastam emiatt is lehet keton a vizeletbe. Majd mindezek után ismerősöm kórházba került cukorgyanuval. És most azokat a tüneteket produkalom amit ő.
2013. okt. 10. 18:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem ittál eleget akkor is van aceton a vizeletben.

Nekem is évek óta van időnként. Sajnos én kevés folyadékot fogyasztott. Aceton cukorbetegség nélkül is lehet a vizeletben. Cukrosoknál először a cukor jelenik meg a vizeletben, majd miután állandóan ürítik a sűrű nagy mennyiségű cukor tartalmú vizeletet folyadékhiányosak lesznek.

Nem vagy cukor beteg.

2013. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni, akkor megméred a cukrodat te magad.
2013. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a legtutibb ha laborba mérik.
2013. okt. 11. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!