Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? Ezek már terhessé...

Ez normális? Ezek már terhességi tünetek lennének vagy még mindig a betegségtől vagyok ennyire levert?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok. Ma voltam nődokinál, a magzattal minden rendben. Múlt vasárnap volt 40,5 lázam, azt sikerült levinnem, de azóta minden nap van hőemelkedésem és fáradtnak, kimerültnek érzem magam, néha hányingerem van, rám tör az éhség és sokat fáj a fejem. Holnap vissza megyek a háziorvoshoz hogy adjon valamit. Ez normális hogy még mindig ennyire szarul vagyok egy láz után? Ezek már terhességi tünetek lennének vagy még mindig a betegségtől vagyok ennyire levert? Az első terhességemnél nem volt semmi tünetem, ezért szokatlan ez az egész..
2012. aug. 15. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát lehet mindkettő kínoz, 7 hetesen én már javában szenvedtem ezekkel a problémákkal, neked meg még rátesz a betegség is. De ha kigyógyulsz megtudod, hogy csak a terhesség miatt van e? Jobbulást!
2012. aug. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen..A fejfájás is lehet terhes tünet? Mert az ok hogy a fáradtság meg a hányinger, éhség..
2012. aug. 15. 22:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Kimondottan nem ez a tünet, de előfordul nálam is a vérnyomás változás miatt sztem. Inkább az még a betegségtől van.
2012. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!