Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj ennyire sokat a fejem?

Miért fáj ennyire sokat a fejem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,lány.Szemüveges, -2,5 dioptriás szemüvegem van, de decemberbe megyek szemészhez újra,és szerintem erősebb szemüveget fogok kapni.Sokat számítógépezek, naponta több órát.Nem sportolok egyáltalán.Ezen a héten minden nap, néha jobban, néha kevésbé erősen fájt a fejem.Mitől lehet? Ugye nem valami komoly baj, mert nagyon félek.Régebben is voltak már hipochonder tüneteim, de nemrég megláttam egy fiú képét aki agydaganatba hunyt el fiatalon,és nagyon félek hogy velem is ilyesmi fog történni:(

2013. okt. 11. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat fájt fiatal koromban a fejem pedig nem vagyok szemüveges. Nem biztos hogy a szemedhez köze van. Lehet a friss levegő vagy valami vitaminhiány is az oka.
2013. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet..Meg elég érdekes idő van mostanában, reggel hideg,délután 20 fok,szóval lehet frontérzékeny vagyok.o.o

Illetve anyum migrénes, és én töltöttem ki olyan tesztet és azt írták nagy valószínűséggel én is azvagyok.:o

2013. okt. 11. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!