Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kellemetlen, kesernyés szájíz...

Kellemetlen, kesernyés szájíz egy pillanatig, majd utána rögtön elszédülök. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Kb egy éve tart és két hetente, de gyakran hetente is előfordul több alkalommal, hogy csak úgy a semmiből előjön a számba egy roppant kellemtlen kesernyés szájíz. Mintha ráharapnék valami nagyon keserűre. Ez egy pillanatig tart, azután rögtön elszédülök egy másodpercre. Olyan mintha erősen fejbevégtak volna. Miért van ez?
2009. nov. 10. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvosnál nem jártál? Ez lehet epe,de nekem inkább a cukor a gyanus. Méresd meg a cukrod evés után másfél órával!
2009. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, éppen ma voltam orvosnál és akár epe is lehet mert márciusban volt egy májgyulladásom, ami kihatot az epémre is, de ezek a problémák elmúltak. Előfordulhat hogy visszajön? Amúgy az orvosom neurológiára küldött.
2009. nov. 11. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én a helyedbe a cukrom is megméretném csak kizárásos alapon. Sok patikában, ahol narancssárga ! jel van megmérik. Biztos el fog múlni,ha ezt az epe csinálja, nekem a szédülés a fúrcsa. Gondolom ezért küldtek a neurológiára. Jobbulást kívánok neked!
2009. nov. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!