Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A jobb labam terdtol lefele...

A jobb labam terdtol lefele el van zsibbadva, Ra tudok allni mozgatni tudom, de mikor tapintom akkor erzem hogy zsibbadt. Mi a teendo vagy mi az oka?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem ülted el valahogy, akkor akár vérrög is lehet az oka. :S
2009. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam elulni. Furcs erzes amikor megtapintom a jobb labamat amit ugy erzek mintha zsibbadt lenne a bal labammal szemben. Az erdekes az hopgy ez is csak terdtol lefele es a kulso felen erzekelheto. Hova kell fordulnom?
2009. nov. 12. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben egy kicsit próbálnám masszírozni, de sajnos nem vagyok orvos, úgyhogy biztosat nem tudok mondani. Mióta zsibbad egyáltalán?

Ha nem múlik, akkor én valszeg elmennék az ügyeletre.

2009. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kb. egy hete vettem eszre. Masszirozgatom, es az az erdekes hogy nem faj csak zavar amikor megtapintom.
2009. nov. 12. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:
1 hete? Az azért már elég sok idő... Mondjuk sok más is lehet még, nem csak vérrög. Lehet, hogy csak becsípődött valami. De én biztos elmennék orvoshoz, mondjuk holnap.
2009. nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kosz szepen. elmegyek a haziorvoshoz igaz mar elore felek.
2009. nov. 12. 18:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Feltétlenül menj el orvoshoz,ne játsz ilyesmivel!!Nem fénye a bőröd azon a területen?Mert akkor akár trombózis is lehet!Muszáj megnézetned!!!
2009. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Voltál orvosnál?
2009. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!