Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden reggel úgy kelek, hogy...

Minden reggel úgy kelek, hogy a jobb kezem (amin fekszem) nem mozog/nagyon el van zsibbadva. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Szóval a fejem alatt van a kispárna azalatt meg a kezem annak is a felkar része. És reggel arra ébredek, hogy nem mozog. Ilyenkor elkezem mozgatni a másik kezemmel és akkor már üzemel. Borzasztó... De akkor hova rakjam a kezem ?
2011. jan. 11. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a testemmel párhuzamosan szoktam rakni. Ritkán így is előfordul.

Nagyon kellemtelen érzés erre ébredni, én ilyenkor nekiállok dörzsölni, és közben a markomat próbálom nyitni zárni.

Próbálj meg más alvási helyzetet, mert túl gyakran egészen biztosan nem tesz jót. Egy kollégám már járt úgy, hogy orvoshoz kellett menni egy ilyen eset után, annyira elzsibbadt.

2011. jan. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!