Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tüneteim: hirtelen erős...

Durmits Anikó kérdése:

Tüneteim: hirtelen erős fejfájás, hányinger, szédülés, néha alhasi görcsök, gyomor fájás. Mi lehet a bajom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Vérnyomás probláma, folyamatos stressz. Inkább a stresszre gyanakszom mert nekem is ez volt feszkós időkben.

De innen gép mögül könnyű osztani az észt. Szerintem először is pihenj egy nagyot. Aludj, amennyit tudsz, csak a legfonotosabb dolgokkal foglalkozz és ha nem változik semmi akkor irány az orvos.

Az is lehet valami vitamin-ásványi anyag hiány. De azért jobb lesz elmenni a dokihoz. Ez vérvétel-vizeletvizsgálat lenne a minimum.

Alhasi görcsök talán felfáztál. De az ideg is produkál ilyeneket.

2013. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
(egész nyáron semmi bajom nem volt, max. 1-2-szer vérzett az orrom, de ez megszokott nálam) Vérnyomásom egész nyáron mértem; magas volt, de ez az erős fejfájás most jött rám. Pár nappal ez előtt is fájt, de akkor nem ennyire és ma már lassan befejeztem volna a tanulást, amikor elkezdtem rosszul lenni a hideg víz volt a legjobb a fejemre! De napok óta rémálmaim vannak az lehet hogy a szervezetem miatt van? Esetleg valami vírust hordozok?
2013. okt. 24. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Most mennyi a vérnyomásod?- mérd meg, lehet hogy kiugrott és ezért fáj ennyire a fejed.
2013. okt. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem tudom megnézni kb. egy hete romlott el azóta nem mérem :(

Aztán én később kezdtem a sulit így időm sincs nagyon (megnézetni),semmire mert tanulnom kell! vagy pedig takarítok szóval ennyi sportolni is el szeretnék újra kezdeni de még arra sincs időm :(

2013. okt. 24. 21:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam ma orvosnál és azt mondta, hogy városi vírusos betegségem van. Írt gyógyszert is és azt mondta sok folyadékot igyak. A fejem meg, azért fájt mert alacsony a vérnyomásom.
2013. okt. 25. 19:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ nekem is ez volt a bajom az orvos írt gyógyszert és befejeződött de mostanság hánytam többszőr is de az is kezd leállni azóta max az idegességtől jön ki amitől félek hogyha így folytatódik gyomor problémám lesz amit nem szeretnék :/
2015. jan. 19. 15:55
 7/7 A kérdező kommentje:
jah a másik problémám a fogcsikorgatás :/ Nemtudom mit csináljak h megmaradjanak a szép fogaim ...
2015. jan. 19. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!