Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok mindig rosszul...

Miért vagyok mindig rosszul az iskolában?

Figyelt kérdés
Elég furcsa a dolog, mert most kezdtem egy új sulit, és csak ott vagyok rosszul. Hétvégén volt a szecskatábor. Otthon teljesen jól voltam, reggeliztem stb, de amint odaértem elkezdett fájni a fejem és hányingerem lett. Annyira rosszul voltam, hogy hánytam is a wc-ben. Amikor hazaértem teljesen elmúltak a tünetek.Ma volt az első nap, és ugyanez volt, csak ma nem hánytam, de nem tudtam enni és iszonyúan fájt a fejem. Amikor elindultam hazafelé, rögtön megjött az étvágyam. A fejem még fájt de nemsokára az is elmúlt. Fogalmam sincs, hogy mi lehet ennek az oka, akinek van valami ötlete légyszi írja meg!

2013. szept. 2. 18:22
 1/9 anonim válasza:
89%
Csak nagyon stresszes vagy. Lazíts! Csak az elméd játszik veled :)
2013. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szressz a neve.

Szokd meg.4èvig fog tartani ha nem buksz meg.

Aztán lesz egy kis szünet ha sikeresen leèrettsègizel.Majd a munkahelyeiden ugyanez lesz kb 40-45 èvig mîg dolgozol.

2013. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pedig nem is stresszelek, legalábbis nem tudatosan.
2013. szept. 2. 18:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Menj pszichológushoz, ő tud segíteni :) Én be is lázasítottam magam a suliban, bár még általánosban, 5.-ben, és a pszichológus segített, pedig nem is voltam csak egyszer, utána nem volt semmi bajom, megbeszéltük a dolgokat:)
2013. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudat alatt stresszelsz.

Èn tesi ora elott voltam igy.Utaltam.Majdnem beszartam neha.

Mikor valami nehez g...t kellett csinalni a lanyok elott akkor meg foleg.

2013. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Iskolaundorod van kedves kérdezö. Mitgondoltok szrháziak hogy szorakozsáaból áll az élet ? Aból nemfogtok megélne. majd megtudod mennyire is nehéz tud lenni az élet mikor a mindenapi kenyére valót elö kell teremteni meg feladni villyn viz gáz
2013. szept. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nehéz beilleszkedni, és a stressztől vagy rosszul.Próbálj 1 -2 barátot szerezni és elmúlik a pánik.
2013. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
próbálj valakivel beszélni erről és akkor talán majd megnyugszol.
2013. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szi atudom,hogy régi kérdés ,de mi lett azóta?
2021. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!