Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Eros fejfajas, szedules,...

Eros fejfajas, szedules, hanyinger, rosszullet mitol lehet? Hidegfront, faradtsag, migren esetleg psziches?

Figyelt kérdés

Tegnap es ma is ez volt. Ugye most kezdodott a suli. Elindultam az iskolaba akkor meg nem volt gond, aztan megfajdult a fejem, de nagyon majd hanyingerem lett. Utana mikor elindultam hazafele nagyon szedultem, de mintha enyhen reszeg lennek vagy nemtudom. (semmi alkoholt nem ittam). De eleg durva volt a szedules. Haazajottem megint jobb lett, majd anya elkuldott a kozeli boltba megint elindultam es megint szornyen szedultem. Mellette alig van erom barmihez is.

Ez azota miota elkezdodott a suli..uj suliba mentem talan lehet, hogy kicsit izgultam es azert?! Vagy a migren valthat ki eros szedulest? De lehet, hogy komolyabb?


2013. szept. 3. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
most mindenkivel ez van, hogy fáradt, legalábbis az én környezetemben. szellemileg, testileg kao. én is. ha van is pszichés alapja, úgy lehet összefügésben, hogy talán jobban felerősítik egymást. Már úgy értem a hidegfornt a pszichés dolgokat, meg a fáradtságot, meg a migrént. Lehet a sulitól szorongtál tudat alatt. majd ha nem múlik esetleg el, menj azért el dokihoz.
2013. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a migrénnel szédülés jár, émelygés, hányinger, hányás, stb. Kivizsgálás szükséges a diagnózis előtt. Vannak dolgok, amiket ki kell zárjanak, és akkor jön szóba a migrén. Neurológus ir ki majd gyógyszert, attól függően, hogy milyen gyakran van migréned. A legjobb akkor is kinyomoznod, hogy mik váltják ki nálad, és majd kikerüld ezeket a dolgokat, hogy tudatosan csökkentsd a migréneid gyakoriságát.
2013. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én migrénes vagyok, de sosem járt hozzá szédülés. Viszont hányinger igen, ha nem kapok rá rögtön gyógyszert (rögtön alatt tényleg RÖGTÖNT értem), akkor csak hányással múlik el a fejfájásom. Viszont már 4 napja megállás nélkül tompa fejérzésem van, mintha a fejemen belül szédülnék, hihetetlen rossz érzés. Mintha nem is élnék normálisan, csak úgy tengődnék a világban... már voltam neurológián, kedden CT-m lesz, aztán majd meglátjuk... de ha ez elmúlik, én nagyon átértékelek mindent. Jobbulást kívánok neked is. :)
2013. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!