Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Meddig érdemes a múlton,...

Meddig érdemes a múlton, elmulasztott dolgokon rágódni?

Figyelt kérdés
Mindig a meg nem tett cselekedeteimen gondolkodom. Hogy miért nem tettem meg ezt-azt, miért nem találkoztam adott emberekkel. Vagy például miért nem mentem el oda, ahova akartam. Mit lehet tenni, hogy ne ezen agyaljon az ember? Próbálja ezeket valamilyen módon bepótolni utólag?

2013. okt. 25. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. El kell fogadni, hogy vannak lehetőségek, amiket elmulaszt az ember. A "majd legközelebb" a jó megoldás. A múlttal már az van, ami van, azon nem szabad rágódni, miután levontad a megfelelő következtetéseket. A jövőd az, ahol tudsz változtatni, ha igényled.
2013. okt. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
5 percig! :) Elözö jól mondja.
2013. okt. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És mégis mi vagy miért van ez a "gát", ami legtöbbször visszatart, hogy megtegyek dolgokat?
2013. okt. 25. 12:54
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon nagyon jó kérdés, és számomra is nagyon idegesítö tud lenni ez a problémakör. :)
2013. okt. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Most egy elég hülyeség, de pl. már nyár óta "megyek" bringával napfelkeltét fotózni a városban. Mondanom sem kell, hogy még mindig nem voltam. Pedig most is hajnalban 15 fokok voltak... felkeltem kinéztem az ablakon, és visszaaludtam. Pedig a vizsgámhoz kéne fotózni, és ahogy látom még max ez a hétvége lesz erre alkalmas, ha nem akarok megfagyni. Csak ugye most óraátállítás lesz, ami azt jelenti, hogy ismét 6:15 körül lesz felkelte a mostani 7:15 helyett. :D
2013. okt. 25. 13:03
 6/15 anonim válasza:
100%

Ami elmúlt az elmúlt, és sokáig nem érdemes rajta rágódni. Mert emiatt lemaradsz az új dolgokról és sajnálni fogod, hogy túl sokáig időztél a múltban.


Ami elmúlt azt nem lehet bepótolni, meg szerintem nem is érdemes.

2013. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Jó hír :) napfelkelte mindennap van!
2013. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
:P
2013. okt. 25. 13:35
 9/15 anonim ***** válasza:
Az elmondás alapján annyi a bajod, hogy lusta vagy. De ezzel együtt se a meg nem tett cselekedeteiden kéne rágódni, hanem a jövőn rágódni végre legalább olyan szintig, hogy végre elmenj :)
2013. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ez jogos :)
2013. okt. 25. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!