Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet tartós hőemelkedésem?

Mitől lehet tartós hőemelkedésem?

Figyelt kérdés

Néha rossz a közérzetem olyan érzésem van,mint aki lázas..de csak hőemelkedésem van.. 37,2-37,4...

Ez már pár hónapja van.. Nincs semmi bajom, nem fáj sehol,,de a közérzetem mégis furcsa. Igaz a torkom az mindig fáj,,,minden 2.hétbe vissza jön a torok vagy mandula gyulladás..de ehez már hozzá szoktam :D Lehetséges , hogy a torkomtól van a hőemelkedés? És ha igen,akkor miért jön vissza mindig a torokgyulladás?


2013. okt. 30. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt az orvostól kérdezd meg!
2013. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

keress rá arra hogy candida kérdőív, csináld meg, s mondd ide mi jött ki.


nézd meg nehézfémmérgezés tüneteit, azt is mondhatod passzol e veled


:)

2013. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Igaz a torkom az mindig fáj,,,minden 2.hétbe vissza jön a torok vagy mandula gyulladás"


Ki kell venni a manduládat! Nekem is pont ugyan ez volt. Azt mondták ki kell venni, mert nálam ez csak egy gócpont, ami összeszedi a bacikat, aztán ha helyreáll a szervezetem akkor kiengedi, és megint beteg leszek. Azt is mondták még, hogy inkább most vegyük ki, mert később rámegy az izomszövetekre, szívizomszövetekre, és még gyulladást is okozhat! Kivetettük azóta 1 napot nem voltam beteg, míg azelőtt 100/40-50 napot otthon voltam.


Ettől van a hőemelkedés, vetesd ki a manduládat!

2013. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!