Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen nagyon jó természetes...

Milyen nagyon jó természetes hangulatjavítók vannak, amiknek semmi káros mellékhatása sincs?

Figyelt kérdés
Én is tudok párat, de ha valakinek van valami jó ötlet arra kíváncsi lennék. Főleg olyan érdekelne, amit megenni vagy meginni lehet.

2013. nov. 2. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
En mehmg a tieidre vagyok kivancsi :D
2013. nov. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ma már mindennek van káros hatása, de talán idetartozhatnak a csokoládék, sütemények, kávé, kis mennyiségű alkohol, stb...
2013. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

söööör


Ja és persze a szex/maszturbálás.

2013. nov. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bor, pálinka, esetleg a sör. Bár ez utóbbi hamar elnyomja az embert, nekem a bor jött be legjobban.

Mértéktelenül alkalmazva vannak mellékhatásaik, felelősségteljesen fogyasztva viszont nagyszerűen javítják a hangulatot.

2013. nov. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszok, de ugyanakkor jók is :) Igen a bor jótákony hatásáról én is tanúskodhatom :)


Én mondjuk a mozgást tudom (bár azt nem lehet inni meg enni, de ezért tettem fe la kérdést). Egy erőteljes testmozgás még az erősebb szorongást, depressziót is el tudja mulasztani, akár egyből is hosszabb időre (ugye az endorfinok meg a többi boldogsághormon ésatöbbi).

Nagyon más nem tudok... Meg minden egyéb ami jó érzéssel tölt el... :)

2013. nov. 2. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:
most olvastam a triptofán ról
2013. nov. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!