Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tünetek: figyelemzavar,...

Tünetek: figyelemzavar, általában fáradékony közérzet, nyomó érzés a fejben (halánték körül, ez lemegy a szememig és hullafáradt leszek). Mi a bajom? (többi lent)

Figyelt kérdés

régen volt mellkasi nyomásom, de ez eltűnt, helyette inkább a mellkasom bal oldalán szoktam néha érezni valamit(lehet csak az izom...), néha belüktet ott a karom is, ha már nagyon fáradt vagyok. kávé, kóla, vagy egyéb italok képesek leteríteni, fáj tőle a fejem, de nem mindig. Van, mikor reggel eleve úgy kelek, hogy rosszul vagyok az iskolai kelés miatt. Egyik pillanatról a másikra képes vagyok hirtelen nagyon fáradt lenni, olyankor fáj a fejem, a szemem le akar csukódni, és alig lehet kibírni. Ez iskolában is előfordul. Nagy figyelemzavar. Beszélgetésekkor sokszor belekavarodok a mondanivalóba. Nem szeretek olyan helyre menni, ahol sok az ember. Van mikor este annyira fáradt vagyok, hogy érzem a pulzusomat. Van, mikor hanyatt fekve azért kényelmetlen, mert úgy jobban érzem ahogy pumpál a pulzusom.

Ha valami le maradt volna, esetleg kérdésekre válaszolok, most így nem jut eszembe.



2013. nov. 3. 07:20
 1/4 A kérdező kommentje:
És ez már legalább 4 éve megvan. Csak az utóbbi 1 évben lett a szervezetem a kávéra meg ilyenekre kicsit allergiásabb, valamint a mellkasi nyomás ez előtt 2 évvel volt, most meg ugye megint más van.
2013. nov. 3. 07:22
 2/4 anonim ***** válasza:
szívprobléma lehet, de lehet hogy tökre mástól van. illetve szociális fóbia és/vagy asperger ség tünetei is lehetnek bizonyos tüneteid. ezek csak ötletek nem mondom hogy ilyened van, csak figyelmedbe ajánlom, hogy nézz utána ezeknek, s akkor majd te tudni fogod melyik irányba érdemes tovább kutatni esetleg kihez érdemes a továbbiakba fordulni. :)
2013. nov. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ezért tettem fel a kérdést, mert a leírtakból gondoltam mindegyikre, de nem vagyok benne biztos, hogy mi is. Vannak hasonló tünetek mindből, csak tényleg jó lenne kiindulni abból, hogy a szívemmel van baj, vagy az agyammal, vagy mi. Az is lehet, hogy az agyam termelte elő ezt és azért szokott a vérnyomásom is nagy lenni. Nem vagyok biztos egyikben sem sajnos.
2013. nov. 3. 07:49
 4/4 anonim ***** válasza:

nem tudom konkrétabban az is lehet hogy mind.


ha gondolod csinálj olyat hogy candida köpetvizsgálat. így rákeresel megtalálod, ha az pozitív akkor abból már ki lehet indulni :)

2013. nov. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!