Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Dekoncentráltság, figyelemzava...

Dekoncentráltság, figyelemzavar, fáziskésés, szétszórtság mit kezdjek velük?

Figyelt kérdés

Zongorázok ezért nagyon összeszedettnek kell lennem, ez azonban csak nagyon ritkán sikerül. Nem hoszem hogy a fáradtság okozza, minden este 10 körül lefekszem és ügyelek hogy ne hajtsam túl magam. Egyre nehezebb darabokat tanulok, amiknél nagyon észenél kell lenni, és az elején még viszonylag sikerül, aztán szép lassan összemosódik az egész, elkezdek hatalmasakat hibázni, és borul minden, akármennyit gyakoroltam, elrontom, későn veszem észre hogy hoppá itt nem ez a rész jön. Bármennyire kipihent vagyok, fellépéseknél különösen ez van és borzasztóan idegesít. A tanárom folyton kiabál hogy "koncentrálj koncentrálj", az óra nagy része azzal telik el hogy próbálom összerakni magamban a dolgokat, de nem megy. ráadásul újabban valami a ritmusérzékemmel is lehet mert amit eddig simán egyenletesen lejátszottam kapkodok mint a fene. Ez az idegességtől van vagy a félelemtől hogy elrontom? A tanulásnál is ugyanez van. Néha már falnak mennék annyira felbosszant .

Kezdek kiegyensúlyozott lenni a hangszernél és végre szert tettem némi önbizalomra


13 éves lány vagyok szerintetek ez ilyen korban normális? Vagy csak egyszerűen ilyen természet vagyok, szétszórt és figyelmetlen?


2013. aug. 13. 13:19
 1/1 anonim válasza:
Nem érkezett válasz? Pedig engem is érdekelne. :D Változott azóta a helyzet?
2015. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!