Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Legjobb ellenszer narancsbőr...

Legjobb ellenszer narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés
Konkrétan a csak a narancsbőr elleni dolgokat és nem a diétára vagy a fogyásra gondolok.A neten pedig kb csak azt olvastam hogy fogyással lehet megszüntetni. Viszont én 24 éves vagyok és vékony alkatú. Eszem ágában sincs fogyni. Évekig edzőterembe jártam, azoban másfél éve ezt abbahagytam és a fenekemem, a combom felsőrészén hátul pedig megjelent a narancsbőr. Iszonyúan zavar, de nem tudom, hogy mivel lehetne eltüntetni... Valakinek valami tipp:)?

2013. nov. 4. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem diétával és fogyással,hanem helyes táplálkozással és sporttal lehet eltüntetni,de annak se lesz túl hamar eredménye. Igyál sok folyadékot is,napi min.2 l-t.
2013. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdésedben megtalálod a választ, a sport.

Nekem a biciklizés segített.

2013. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az egészséges táplálkozás a "mániám" tehát ezzel nincs probléma. Viszont nem túl sok folyadékot iszom, ha jól bele gondolok..És a biciklizésre gondoltam én is, hogy az hatásos lehet:)
2013. nov. 4. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!