Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez milyen betegség? Depresszió...

Ez milyen betegség? Depresszió vagy Pánikbetegség?

Figyelt kérdés
Mostanság eléggé lehangolt vagyok, akárhol is legyek. Úgy érzem, mintha bezártak volna egy sötét szobába. Tudatomnál vagyok a körülöttem zajló történéseknek, de úgy tűnik, mintha nem a valóság lenne. Nem kívánom se az ételt, se az innivalót. A végtagjaim folyton zsibbadnak, fáj a fejem és a mellkasomnál olykor olykor szúró fájdalmat érzek. Tényleg nem tudom, hogy mi lehet velem, mert nem érzek olyan hatalmas és mélybe taszító nyomást, mint depresszió esetén és egy liftben sem érzem olyan nagy mértékben azt, hogy "szabadulnom kell", hiszen tudatomnál vagyok.

2012. jún. 1. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez!
2012. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"de úgy tűnik, mintha nem a valóság lenne" Ez a pánikbetegségre utal, (derelizációs zavar) ez a tünete. De persze ehhez depresszió is társulhat. Tényleg menj el pszichológushoz, mert ez folyamatosan rosszabbodik, de nyugi nem lesz baj. Ha szeretnél kérdezni írhatsz üzit.
2012. jún. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!