Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elvonási tünet? (Frontin)

Elvonási tünet? (Frontin)

Figyelt kérdés
Egy éve szedek Frontint szorongás és feszültség miatt, fél éve az adagom napi 1-1.5 mg. Az elmúlt napokban megpróbáltam elhagyni, 2 napig bírtam teljesen nélküle, aztán elkezdett égni a szemem, száraz volt a szám, az arcbőröm. Aztán bevettem napi 0.25-t, ezt szedtem 4 napig, majd most újra próbálom elhagyni, tegnap nem vettem be, és ma sem, du. elkezdett égni a szemem, olyan mintha nem tudnék könnyezni, a kezem megmerevedik és mintha egy óriási görcs lennék. Valeriánával kezdtem helyettesíteni, és gyógyteázok, most bevettem megint egy negyedet. A szemégés elvonási tünet lehet? Leakarok erről a sz.rról állni, mert tompítja az agyam, amire nagyon szükségem volna. Visszasírom az elmúlt éveket mikor a gyógyteák, homeopátiás készítmények hatásosak voltak nekem :(
2013. nov. 4. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ilyen jellegű gyógyszereket csak fokozatosan szabad abba hagyni, mivel függőséget okoz. Ne akard egyik napról a másikra egyből 1.5mg-ot letenni.Mert ha nem is rögtön másnap, de kifognak jönni az elvonási tünetek. Kezdd el negyedelgetni, és mindig az adott adagot szedd egy hétig. Aztán így csökkentsd... Egyébként igen, lehet ez is elvonási tünete, szóval lassan de biztosan éri meg abba hagyni.
2013. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!