Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sötét gondolatok. Furcsa...

Sötét gondolatok. Furcsa dolgok mik ezek? Többi lennt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régen tök jókedvű emberke voltam.Mostanába van eggy rögeszmém hallgatom a nagyon durva metal zenét és közbe gondolkozom..de nagyon fura dolgokról pl ha az a gyerek megint szórakozik velem akkor meg fogom ölni.és az agresszió annyira erős bennem hogy már éget a vágy hogy megtegyem.Nagyon lelkiismeretes vagyok igaz furán öltözködöm rakás lánc meg minden még kardot is hordok az utcán na de ez már akkoris fura.


2009. nov. 15. 21:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
?? kardot hordasz?? Hegylakó vagy vagy mi a szar?? Te hol élsz? :-D vazzzeee
2009. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
AZ nem jó :(
2009. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Ajj nem.

5éve járok kardhasználatot tanulni.

így mostmár van rutinom a kardforgatásban.

Ha a sok *****nál lehet bicska nálam miért nelegyen eggy katana?("hosszúkard"):D

Büszke vagyok arra hogy kilógok a sorból.És ezért vagyok különleges.

2009. nov. 15. 22:02
 4/30 anonim ***** válasza:
78%

Hegylakó, ez jóóó :DD

Kategóriát tévesztettél, ez a mentális egészséghez tartozik...:)

2009. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Jóhelyre írtam:)

Am szivesen lennék a hegylakó:)

2009. nov. 15. 22:04
 6/30 anonim ***** válasza:

első vagyok: bocs de első olvasásra elég idiótán hangzott ez a kard dolog (most sem gondolom hogy katanákkal vagy mikkel kellene mászkálnod de ha téged boldoggá tesz hajrá, csak ne vágd le senki fejét vele:-) )

A gondolataid pedig tényleg furák....talán felhagyhatnál a metál zenével ! :-)

2009. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

a gondolat még nem bűn

próbálj megnyugodni

2009. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

nemtehetem :D

am nemvagyok csúnya sem:Dxal még kis egora is futotta:D

csajoknál is van szerencsém de most valahogy nemkell:Ssok a baj velük.amugy nagyon kellemes hordani.ritka dolog csak az engedélyem otthon ne haggyam:D8cm nél hosszabb penge tiltott.enyim viszont 75cm es:DxDvércsatorna meg minden ráadásul nagyon penge.:Dnemvagyok gyilkos csak most elég fura korszakomban vagyok elvégre még tök fiatal vagyok:)

csak 17éves.

2009. nov. 15. 22:17
 9/30 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen gondolataim, ha valaki nagyon felidegesít, pedig lány vagyok és nem hallgatok metalt, csak néha, amúgy rockot meg ilyeneket hallgatok :) Én sem tettem még meg senkivel, de engem sem sok tart vissza néha :D
2009. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Lány?:D

Öhmm eltom képzelnixD^.^

2009. nov. 15. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!