Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alapjában egy nyugodt ember...

Alapjában egy nyugodt ember vagyok . Viszont mostanában (pár hete). Ha megyek valahova, vásárolni, edzésre, ilyesmik . Mindig gyomoridegem lesz . Mitől lehet? És hogy tudnám kezelni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 13:51
 1/4 anonim válasza:
hogy mitől alakulhat ki ilyen "gyomroidegesség", az mindenkinél más és más... nekem is valahogy így kezdődött, aztán lett belőle pánikbetegség. próbálj meg valahogy lazítani, esetleg gyógynövényes nyugtatótea segíthet (citromfű vagy orbáncfű pl.). vagy nekem pl. a hova tabletta viszonylag bejön, mikor nem nagyon erősen törnek rám a pánikrohamok. nem történt mostanában veled valami nagyon nagy baj, vagy stressz, vagy ilyesmi? az szokta kihozni jobban az ilyesfajta idegességet... (ha rosszabbodik a dolog, érdemes pszichiátert felkeresni, tud segíteni!)
2011. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem történt semmilyen nagyobb baj , vagy ilyesmi. De megpróbálkozom a teákkal amit ajánlottál .
2011. jún. 17. 14:00
 3/4 anonim válasza:
remélem fognak segíteni. drukkolok! :)
2011. jún. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ! :D
2011. jún. 18. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!