Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erős gyomorgörcs amin a...

Erős gyomorgörcs amin a szódabikarbóna sem segít?

Figyelt kérdés

Hazajöttem melóból és azt hittem hogy az éhségtől fáj a gyomrom. Ettem, erre még jobban rákezdett, de olyan nyomásszerűen mikor túl sokat eszel (pedig nem ettem sokat) de a szódabikarbónára nagyon bevadult és most olyan mintha gyomron rúgtak volna :S A kóla sem segít nagyon (talán egy hajszálnyit) pedig azt javasolják hányingerre is (eddig mindig segített)

Valami javaslat? :S


2013. nov. 11. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a kóla és a szódabikarbóna nagyon rossz párosítás, el tudnám képzelni, hogy ezektől vagy rosszabbul. A szódabikarbónától közömbös lesz a gyomrod kémhatása és leáll az emésztés, nekem étkezés után mindig fáj tőle a gyomrom. Erre meg még kólát is inni.. nem tudom most mi lehet odabent. Én nem kísérleteznék tovább, vizet igyál, aztán ha nem múlik akkor orvos.
2013. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszike, este vennem kellett be még nospát. Hát lehet hogy a kóla és a szódabikarbóna kettőse okozott ilyen reakciót, de nagyon durva volt, később vennem is kellett be rendes gyógyszert. Ma már jobban vagyok szerencsére :)
2013. nov. 12. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kipróbálnám egy pohárban, hogy mi történik ha szódabikarbónát szórsz kólába, szerintem gejzír lesz belőle :)
2013. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!