Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatos gyomorgörcs,...

Folyamatos gyomorgörcs, feszültség miért van?

Figyelt kérdés

Már hetek óta a nap legnagyobb részében gyomorgörcsöm van, enni alig tudok, pedig nagyon éhes vagyok de nem bírok enni mert alig bírom ki hogy ne hányjam ki.

Vagy a szám rágcsálom vagy a hajam tekerem folyton. Nagyon zavar alig tudok így dolgozni teljesen ki vagyok esve magamból nem tudok koncentrálni semmire. Néha azt veszem észre hogy valaki beszél hozzám és utána foglamam sincs miről beszélt. Mi ez az egész? Mit tegyek hogy elmúljon?



2013. szept. 10. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Stresszes vagyok,túlsokat aggódsz valami miatt,ha környezet váltás sem segít,menj el orvoshoz,ad egy beutalót,és kivizsgálnak....mivel nem ismerlek,így hírtelen ez jut eszembe.
2013. szept. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Stresszes vagy" elírtam bocsi.
2013. szept. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudatosan, vagy tudat alatt aggódsz valamiért, félsz valamitől.

Higgadj le, mert kikészülsz. Kezd egy nagy alvással, ha kell, vegyél be hozzá valami enyhe nyugi bogyót.

2013. szept. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nuygi bogyót? Ne haragudj de a Drogoktol mégjobban kikészűl,mellesleg nem azt tartom a megoldásra,főleg ha hasfájása van.Az nem kétséges,hogy lelkileg nincs egyensúlyban ,és valószínüleg ezért szorong,aminek a fizikális előjele lehet ez,nem vagyok orvos.Viszont a gyógyszerek mégjobban tönkrevágják.
2013. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!