Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Majdnem elájult a vér látványá...

Majdnem elájult a vér látványától. Mit kéne tennem ilyen esetben?

Figyelt kérdés

21 Éves fiú vagyok a vérnyomásom nagyon magas, nem tudom már mennyi, nem akarok hazudni. Nemrég láttam egy brutális mészárlós videót ami valóságos felvételnek volt beállítva, de nem az a lényeg. Láncfűrésszel vágtak egy férfi torkába, a másik nyakát késsel nyiszálták! a gyomrom remegett, elsötétült minden, alig láttam. A fülem úgymond elhalkult, nagy halkan hallottam, a saját hangom is csak recsegve. Hasogatott a fejem, hányingerem lett, mindez percekig, közel voltam az eszméletvesztéshez. Probáltam hideg vizet kortyolgatni, lehunyni a szemem, orron át lélegezni. Ilyenkor mit kell tennem? Hogyan kezelhetném minél gyorsabban és szakszerűen az efféle rosszullétet? Meglehet szokni a vér látványát vagy kerüljem nagyívben? Egyébként horrorfan vagyok és azok nem hatnak rám így. Talán mert biztosan tudom, h az teljes mértékben mű!

Kérlek, vegyétek komolyan ezt, szörnyű perceket éltem át.



2013. nov. 23. 21:56
 1/8 A kérdező kommentje:
A kérdésben: majdnem *elájultAM...
2013. nov. 23. 21:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem nézel ilyen videókat.

2. Ha rosszul vagy, lefekszel, mielőtt még elájulnál, és a lábad lehetőleg legyen magasabban, mint a fejed.

2013. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel. Ez alacsony vérnyomásnál szokott lenni.
2013. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem ez normális,(bár nem értem ezek után hogy szeretheted a horrorfilmeket:)de ne erőltesd a dolgot "szoktatással". Ha bírod a horrort, jó, de senkinek nem muszáj torokelvágós-videókat néznie. Ha viszont közvetlenül ki vagy téve ennek az ájulós-szitunak, gondolj arra, mint a horroroknál. De nem KELL megnézned!Hajrá:)
2013. nov. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne nézz ilyesmit, és ne menj orvosnak.


Amúgy minden normális embernek felfordul a gyomra, ha ilyent lát.

2013. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A nagyon durva horrorokat nem nézem meg, de egy lightos Vonat, Hivatlanok, Hivatlan Vendég, Viasztestek még nem veri ki nálam a biztosítékot. És tényleg egy horrorfilm vhogy más kategória.

Egyébként a véres helyzetektől félek, pl ha neadjisten megsebzem magam súlyosan, jó lenne ha még azelőtt tudnék segítséget kérni, hogy beájulnék. Leginkább ilyenektől tartok, természetesen nem nézek meg ilyen brutál felvételeket, ez egyértelmű!

2013. nov. 23. 22:47
 7/8 anonim válasza:
haha szerintem azt se probáld ki mikor a barátnöd menstruál és ugy akar szexelni hehéh tuti be ájulnál xd
2013. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7. ez marha vicces egyébként, örülök h jol szórakozol.
2013. dec. 9. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!