Mi a különbség a depresszió, és az idegösszeomlás között?
Figyelt kérdés
Mik a tünetei, hogy tudom felismerni?2009. nov. 20. 20:20
1/1 anonim 



válasza:




válasza:Ebben benne van: [link] - nem engedte kikopizni... Annyit tennék még hozzá, hogy szerintem nagyon erős fizikai jellemzők is társulnak mellé, ami már több, mint depresszió: pl. minden ok nélkül elájulsz, vagy összeesel, elhatalmasodik rajtad egyik pillanatról a másikra a fáradtság elemi szinten stb. vagy épp ellenkezőleg: elborul az agyad, valakinek nekiugrasz vagy magadat bántod...
Kapcsolódó kérdések:
Mi a különbség a szorongás és depresszió között?
Vagy a kettő "együtt jár"? Miből derülhet ki, hogy melyik áll fenn?
Depresszio ellen hogyan lehet kuzdeni gyogyszerek nelkul?
Tudom, gyogyszer nelkul nehez, de surgos lenne! Biztos vannak modszerek, kozerzet javitasra!
Mi a különbség a mániás depresszió, és a bipoláris depresszió között?
(pl tünetek, meg hogy lehet megkülönböztetni a kettöt)
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




