Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek az depresszió ha...

Szerintetek az depresszió ha nincs kedvem semmihez, sem dolgozni, sem szòrakozni, senkire sem vagyok kivàncsi, beszélgetni sem akarok senkivel, mèg csak ki sem mozdulni, se étvàgyam nincs?

Figyelt kérdés
Vagy csak luzer vagyok?
2011. szept. 27. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez is, lehet az is. Az mindenesetre nem lúzerés, ha valakinek nincs étvágya. Te tudod, lehangolt vagy-e.
2011. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van. Ráadásul még szorongok is. Nálam diagnosztizálták a depressziót.
2011. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
A depressziótól még messze vagy, lehet ez csak egy ilyen időszak nálad, valószínű hogy testileg vagy agyilag kicsit le gyengültél és egy kis kikapcsolásra van szükséged. Velem is volt ilyen semmihez nem volt kedvem otthon ültem egésznap és bámultam a képernyőt, el is mentem pszichológushoz ő azt mondta hogy kicsit kapcsoljam ki magam pihenjek és szórakozzak egy kicsit amihez kedvem van azt csináljam mert volt ugyan kedvem valamihez csak az nem valósult meg. Hidd el jót fog ez tenni.
2011. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jah lehangolt is vagyok.
2011. szept. 27. 15:49
 5/9 A kérdező kommentje:
A multhèten elmentem 2 napra a cimbikkel kikapcsolódni, piknikeztünk. grilleztünk a folyó parton, jàrkàltunk, hüjültünk, de alig vàrtam hogy haza huzzak ès ledöglödjek.
2011. szept. 27. 15:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak antiszocialitás. Többet kéne röhögnöd, az egyszer biztos.
2011. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Velem is ez van, lassan egy éve tart. Voltam korábban pszichológusnál párszor, de nekem semmit sem ért..ő annyit mondott akkor hogy szorongásos beteg vagyok, azóta szerintem már átmentem depresszióba. Sokszor úgy fekszem le, hogy másnap öngyilkos leszek..
2011. szept. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Mostanában lehet önkéntesnek is jelentkezni. Nincs felesleges ember! Hasznosan töltheted a napjaidat úgy is, hogy másoknak segítesz, akár csak egy-két órát egy héten.
2012. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Az állatmenhelyeken lehet kutyasétáltatást vállalni. Várnak rád!
2012. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!