Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van az, hogy étkezés...

Mitől van az, hogy étkezés után (jóllakás érzet) szinte azonnal elkezd úgy fájni a gyomrom, mintha megint éhes vagyok, pedig pár perce ettem csak. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Székletem rendszeres,és normális...de ez a fájás nagyon idegesítő....és furcsa....éhségfájdalom...fent a gyomorszájnál....

2013. nov. 27. 13:06
 1/5 Imola Ágnes ***** válasza:
Valószínüleg gyomorsav. Próbálj ki valamilyen savlekötőt, de ha pár nap múlva nem áll helyre, akkor keress fel egy orvost.
2013. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy refluxod van. Nekem is ilyen tüneteim voltak.
2013. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Lehet akár kezdődő gyomorfekély is. Jobb ha elmész orvoshoz, ha nem szűnik. Ne aggódj, nem fognak rögtön csövet dugdosni a torkodon, egyszer nekem is volt ilyen, mert szilveszterkor besokalltam a Becherovkából és az orvos szerint valószínűleg megmarta a gyomorszájam. Felírta a doki a quamatelt és azonnal jobb lett tőle. De első körben kipróbálhatod azt ,hogy veszel recept nélkül kapható kisebb mg-os kiszerelésűt, és ha megszűnik tőle, akkor jó esetben savtúltengés okozta.

Másik,ugyancsak velem esett meg: Szintén ezt éreztem, de akkor nem előzte meg becherovka, hetekig kínlódtam ezzel a tünettel, végül kiderült, hogy vakbélgyulladásom volt. Tudom fura, hogy miért a gyomromnál kezdődött a panasz, de van ilyen. Nem ijesztgetni akarlak, csak leírtam a saját tapasztalataim, reméljük csak egyszerű savtúltengés van nálad.

2013. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem bélmozgási zavar, IBS okozott ilyen tüneteket. De refluxom is van, azt korábban diagnosztizálták, még az IBS előtt.

Jobb lenne megmutatni magad egy gasztroenterológus szakembernek, ez az ő szakterületük.

2013. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a sok hasznos kommentet :)
2013. nov. 27. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!