Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden étkezés után hányok...

Minden étkezés után hányok már két napja, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 napja voltam hivatalos egy szülinapi bulira, amin nem rúgtam be de össze vissza ittam mindent viszont amikor már úgy éreztem, hogy kezdene megütni leálltam mert még sosem voltam részeg, inni sem szoktam igazából.. másnap rettenesen rosszul voltam, mindent amit ettem kihánytam, rázott a hideg,fájt a fejem forgott velem a világ ( gondoltam kész, vége másnapos vagyok.. ). Na most már vagy harmadnapos vagyok vagy nem tudom mi van velem de kétszer ettem ma és úgy kell visszafolytani magamban, hogy ne hányjam ki, a fejem majd szét pattan a fájástól, egyszerűen nem tudom mi bajom lehet. Gondolkoztam azon is, hogy az étkezések lehet a baj, mivel mostanában 3-4 óra után nem ettem rendesen már lassan 4 hónapja, nem a fogyókúra miatt csak úgy nem kívántam. Most akkor másnapos vagyok, vagy kikészült a gyomrom vagy mi a fene bajom lehet? A normális válaszokért köszi.. ! 17/
2013. szept. 22. 15:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!