Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mért történik igy és mi ennek...

Mért történik igy és mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

gondolkoznak az emberek azon

hogy évről évre örekszem éls az életem a szemem elött pereg le.. 15-20 évet ülök az iskola padban és mért ? azért hogy jó állásom legyen majd 20 évet dolgozok a jo állásomban azért hogy jol élhessek!és mindenz amikor meg halok tova tünik minden csak elvesztegetett idő!!akkor mért mért csinálhja ezt minden ember amikor egyszer ugyis vége !! mért? sztem olyan nincs hogy az ember él és meghal és nincs tovább a halál után biztos van valami valamai más ez lenne a logikus mert másképp minek ez az egész erre mi a magyarázat?? ez beteges ha ilyenen gondolkozok? nem tehetek rol a ma a hittan tanárom felhozta orán és azota tényleg belegondoltam hogy hogy is van ez vagy mért??


2009. nov. 20. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem csak ennyi az élet. A Földi élettel biztos, hogy nem ér véget!
2009. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ér véget a halállal minden,de ezt sajnos az életben nem fogjuk megtudni,csak ha már lejárt itt az időnk.Mert ugye aki már elment,az nem jön vissza elmesélni,mi meg csak találgathatunk.

És nem beteges,hogy ilyenen gondolkozol,szerintem az emberek többsége elkondolkodott már ezen.

2009. nov. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!