Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki segíteni?

Greznevics Zoltán kérdése:

Valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok én 36 éves férfi vagyok. Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok hogy kb 2 évig szedtem a sanaxot és a frontint. Abba hagytam írtak fel nekem leszoktató tablettát azt mondta a doki hogy tünet mentesen el fog múlni a hatás és nem lesz semmi utóhatás, a leszoktató tabletta neve D5 és D2 persze ennek a fele sem volt igaz. Most már kb 3 hete nem szedek semmit. Rettentően rosszul vagyok: Szédülök, megy a hasam, hányok, nem tudok aludni és enni, kicsit rosszul látok néha, nyomást érzek a melkasomban, stb stb néha az érzések elviselhetetlenek. Nem tudom meddig fog tartani az orvosok nem tudnak segíteni azt mondják majd elmúlik. Amikor felírta miért nem mondta hogy nem tudom majd letenni? Azóta orvost váltottam mert tömött minden szeméttel. Ez az orvos megpróbál segíteni de ennél többet nem tud tenni. Valakinek van ebben tapasztalata? Valaki végig csinálta már ezt? Mikor szűnik meg ez az érzés? Köszönöm a segítséget.

2013. nov. 29. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom tudod hogy ezek elvonàsi tünetek. Egyén függő, kibek mikor tisztul ki a szervezete. Sokat nem tehetsz, járj el futni, egyél keveset de többször. Ezek segítenek leküzdeni az elvonàsi tüneteket.
2013. nov. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kiböl *
2013. nov. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy elvonási tünetek. És köszönöm a segítséget.
2013. nov. 29. 13:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!