Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ilyen lehet talán meghalni?

AkitLáttálÁlmodban kérdése:

Ilyen lehet talán meghalni?

Figyelt kérdés
Ezt nem értem és nem tudom elfogadni részben, de másik részben akarom. Most komolyan öregkoromban például lehet, hogy 2070 Május 1-én amikor este lefekszek aludni, de jól vagyok akkor elméletileg álmomban is meghalhatok? :/
2013. nov. 29. 13:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor fogom meghalni amikor nem is számítok rá? Megeshet ez? :(
2013. nov. 29. 13:24
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Igen, és szerintem így a legjobb meghalni, mert nincs fájdalom,se szenvedés, nem is tudod előre, hanem csak lefekszel aludni.
2013. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyapám pont így halt meg. Este nem volt semmi baja, de éjszaka álmában elzáródott egy vérrögtől az egyik szívből kivezető artériája. Újraéleszteni sem tudták, pedig a mentősök egy órán keresztül próbálták.
2013. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megeshet, apukám délelőtt lefeküdt és meghalt, észre sem vettük, azt hittük alszik. Ezért kell úgy élni,hogy mindig minden ügyünk rendezve legyen.

Persze még mindig jobb így elmenni, mint nagy szenvedések után, lassan.

2013. nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű :)
2013. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!