Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi ideig bírtad ki eddig...

Mennyi ideig bírtad ki eddig kakálás nélkül leghosszabb ideig?

Figyelt kérdés
És mi késztetett rá?:D
2009. nov. 22. 18:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
1 hét mert szorulásom volt.
2009. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ameddig be nem xarok.
2009. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

4 nap

tábor volt és idegen helyen nem tudok

és fogalmam sincs miért

2009. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos túl jó az emésztésem és naponta 2szer kel:(

Volt már,hogy buszon rámjött,még az út elején...sehol sem állt meg 3 órán keresztül tartogattam azthittem beszarok:S

Azóta vonattal járok:D

2009. nov. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
egy hétig tudja maximum a szervezet "tárolni" a salakanyagot de ez a szorolás téma más.. ha valakinek nincs szorulása és 3napnál tovább visszatartja igen komoly egészségkárosodást kockáztat meg!!!bélcsavarodást kaphat ami egy igencsak fájdalmas betegség!!
2009. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2 nap... Mivel elég gyors az anyagcserém ez is elég rossz volt.. már minden bajom volt!

Amúgy a barátom jelenléte késztetett rá, nem merek náluk elmenni. :S

2009. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
4-5 nap, szintén táborban voltam, vagy nyaraltam. Ilyen már többször is volt.
2009. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%

Max 1 nap.


Tovább nem bírom és nem is akarom, és bárhol elintézem ha kell, még a szabadban is akár higiénikusan egy reklámzacskóba.


Van már ebben gyakorlatom, és nem vagyok prűd..


Mellesleg le a kalappal azok előtt akik képesek 4-5 napig rohasztani magukban, baromi egészséges lehet...

2009. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
régebben nekem is volt olyan hogy 3napig nem mertem, mert táborban voltam, és a wc elég fura volt.. de ma már ha kell, egy fél napot nem várok vele, hanem nyomom ki a szántóföldre vagy ami éppen közel van:D
2009. nov. 22. 21:00
 10/13 anonim ***** válasza:

nekem is kb 4 nap volt, de nem azért mert nem mertem vagy ilyesmi egyszerűen nem kellett. én is táborban voltam, és a szervezetem igy reagált az uj környezetre...

még ált.iskolás alsós voltam és 3. nap mindenkitől megkérdezték, hogy volt-e és aki nem volt annak adott a tanár hashajtót, nehogy baj legyen. én nem vettem be, de magától megindult a 4. napon:D


meg egyszer volt, hogy diétáztam és nagyon keveset ettem. akkor pár napig nem kellett, de mivel sok-sok zöldséget ettem utána úgy megindult a tornától, hogy ejha:D:D


de ha érzem hogy kell akkor soha nem tartanám vissza, voltam már boltban is rosszul ezért inkább bementem az első kocsmába, minthogy az utcán szrjam össze magam:D

2009. nov. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!