Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi volt az eddigi leghossz...

Mennyi volt az eddigi leghosszabb idő, amíg nem kakiltál?

Figyelt kérdés
Hány napig bírtad? Egyszerre jött ki utána minden, vagy többször visszajártàl, míg teljesen kiürült az előző napokban felhalmozódott ürülék? Nem fájt a hasad?
2011. júl. 3. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
1 hónapig nem kakiltam.Szülés után voltam,és nem mertem,és nem is éreztem,hogy kéne.Végül is egy nap kimentem wc-re mert akkor már éreztem,hogy kéne,de rosszul lettem.Majd 2 hét kórház lett belőle,mert a beöntés már nem volt elég.Bélcsavarodás miatt műteni kellett..Na azóta kötelezően szarok..ha kell ha nem..Nem akarok még egy ilyen műtétet..
2011. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tom, talán pár nap, de ötnél nem volt több. utána olyan kis bogyók jöttek elsőre, hiába éreztem, hogy jönne még, nem jött, aztán egy nap csak megindul a szemétje
2011. júl. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5 nap, de a végére már annyira erőtlen és fáradt voltam, hogy csak na! Nem volt extra sok.
2011. júl. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán 5 nap lehetett, amikor 14 éves koromban eltört a combcsontom és műtét után derékig begipszeltek. Nem tudtam felkelni, ágytálba kellett végezni a dolgomat :( De egy 14 éves fiúnak ezt elég nehéz volt fejben elfogadnia, visszafogtam, amíg tudtam. Aztán persze púposra sz@rtam az ágytálat :) Utána már ment a dolog naponta. Őt héten keresztül :(
2011. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 nap. Nyaralni voltunk és elég sokat is ettem, de nem akartam ott wc-zni. Első nap még könnyen elmúlt az inger, második nap már jobban kellett, harmadik nap pedig szörnyű volt. A hasam nem fájt, csak a seggem a folyamatos szorítástól, főleg mikor pisilésnél csak a pisit engedhettem ki, na az a harmadik napon már nagyon nehezen ment. Hazafelé többször is úgy éreztem, hogy most fogok beszarni, de aztán kibírtam hazáig, viszont fél óráig ültem a wc-n, és annyi jött ki belőlem, hogy azt hittem, soha nem lesz vége.
2013. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Több napos osztálykiránduláson 5 napig nem tojtam. Nem is kellett. Utána már nem emlékszem hogy volt. Szerintem semmi extra, különben emlékeznék rá.
2016. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 3 napos kiránduláson voltam és ugyebár sajnos én se merek idegen helyen kakilni pedig már nagyon nagyon kellett. Aztán az utolsó nap akkora inger jött rám hogy nem bírtam tovább tartani egyszerűen és amikor a többiek elmentek a boltba bevásárolni gyorsan bementem a wcre és kakiltam egy nagyot. kemény volt és vastag,kb olyan 25cm amit nagyon jól esett kinyomni.:) azóta rájöttem hogy a közérzetem fontosabb annál mint azon görcsöljek hogy megtudják mit csinálok a wcn, úgyhogy inkább elmegyek ha rám jön az inger és kikakilom magam. 20/L
2017. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Siklóssy Zoltán válasza:
4 és fél hónap.
2017. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!