Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek meddig tartott a leghoss...

Kinek meddig tartott a leghosszabb áttöréses vérzése? Szerintetek ez normális jelenség?

Figyelt kérdés

PCOS miatt írt fel a nőgyógyászom Cypromix fogamzásgátlót.Előtte(mivel több mint fél éve nem menstruáltam a PCOS miatt) Norcoluttal hozta meg a menzeszemet,és a vérzés első napján kellett elkezdenem a Cypromix-et.15 napja szedem,és még mindig menstruálok,folyamatosan, nem csak barnás vérezgetés, hanem élénkpiros (+nyálkahártya darabok) és nem úgy tűnik,hogy múlni akarna...Korábban is szedtem már fogamzásgátlót,de attól 3-4 napos barnás pecsételő vérzésem volt csak.


Szerintetek normális egy ilyen sokáig tartó áttöréses vérzés? Kinek mennyi volt a leghosszabb idő,ameddig tartott?


Köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 17. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Inzulinrezisztenciát vizsgált?

Vagy csak tabit adott?...


Egyébként elég gyakran olvasok itt olyat, hogy az egész első levél alatt volt vérzése vkinek.

De ha nagyobb mennyiségű vérzést tapasztalsz (nem csak pár csepp), akkor mindenképp keresd fel az orvosod!

2010. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!Csak hüvelyi ultrahangot csinált,semmi többet, endokrinológiára a beutalót végül a háziorvosomtól kellett "kikunyerálnom"...December 2.-ára kaptam időpontot,nem tudom,hogy ott miket fognak majd vizsgálni,de remélem néznek egy inzulinrezisztenciát legalább és nem csak pajzsmirigy hormonokat...


Akkor lehet,hogy csak nekem furcsa,hogy még mindig van menzeszem,a környezetemben eddig senki nem tapasztat ilyesmit,azért csodálkoztam:S

2010. nov. 18. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!