Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudom sose kialudni...

Nem tudom sose kialudni magam, pár hete 10-12 óra is ment simán, úgy hogy hajnalban feküdtem le, most meg lefekszem este 9kor és felkelek hajnali 4kor, meg nem érzem úgy hogy az aksim feltöltődne. Sosem vagyok kipihent, miért van ez?

Figyelt kérdés
És hogy javíthatnék ezen? Talán meghülyült a szervezetem, mert régen mindig hajnali 4-5 fele feküdtem le és ezért most automatán felriaszt ha korán fekszem le? 1 hete folyamatosan nem tudok már 6-7 óránál többet aludni akkor sem ha nincs semmi dolgom másnap, és egésznap fáradt vagyok.

2013. dec. 8. 11:54
 1/1 anonim válasza:

Ennek több oka lehet.

1. vitaminhiány. Lehet, hogy nem ártana multivitamint szedned. Ezenkívül lehet, hogy magnéziumhiány is fennáll.

2. vérszegénység. Érdemes lenne orvoshoz menned egy kivizsgálásra.

3. kimerültség. Talán szükséged lenne néhány nap pihenőre. Filmezés, pihenés és sok alvás!

2013. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!