Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek ha este meghánytat...

Szerintetek ha este meghánytatom magam akkor végre komolyan vesz anyám, és elvisz valami orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem új ez a problémám,de a szünetben is majdnem minden nap hányingerem volt.Már próbáltam mindent,hogy keveset eszek,többet,semmit..csak zöldséget ésgyümölcsöt,csak azt nem..De ugyan úgy émelygek, hányingerem van.Tegnap este azt hittem majdnem elhányom magam,de csak sírtam.Nagyon rossz..16/L
2013. nov. 3. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudsz egyedül elmenni a dokihoz? Tudtommal még gyerekorvoshoz is mehetnél. Beutalót a háziorvos tud adni vizsgálatra.
2013. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
16 évesen egyedül is el tudsz menni orvoshoz, nem kell hozzá anyukád. Pár napos ilyen rosszulléthez azonban nem kell orvos, az bármi miatt lehet. Ha viszont tartósabb (néhány hét), akkor valóban érdemes ellátogatni.
2013. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!