Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges hogy betegség után...

Lehetséges hogy betegség után még gyengébb a gyomrom?

Figyelt kérdés

két hete valami nem volt ok a gyomrommal elég sokat eklendeztem és büfögtem, multhét végén hasam is ment és hánytam is. votlam hétfön orvosnál diétaztam egész héten gyógyszerrel. törlet rendben volt szóval hétvégétől már nem diétázom.

ma viszont még éreztem hogy kissé fáj a hasam és mintha nehezeb is lenne. Gyengébb hányingerem is volt, de az elmúlt. nem érzem hogy hányni fogok viszont kellemetlen.


ps.: kissé hipohonder is vagyok szóval bocs.



2013. dec. 9. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Probiotikumot szedtél?

Mert ha nem, akkor azért érzed így magad.

A betegség megbolygatta a bélflórádat, ami ezáltal sérült és annak idő kell és egy kis segítség probiotikummal, hogy helyrejöjjön.

2013. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
valami keser0251 cseppek kaptam hasmenésre, ami elméletileg segített a bélflórámnak de probiotikumot magában nem
2013. dec. 9. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyél a patikában probiotikumot és szedd. Normaflore, Lactív vagy bármi, ami probiotikum. Ha a bélflórád miatt érzed így magad, akkor attól rendbe kell jönnöd.
2013. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!