Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bárányhimlő felnőtt korban?

Bárányhimlő felnőtt korban?

Figyelt kérdés
Most estem át rajta, harminc éves fejjel, és életem legborzasztóbb élménye, azt hittem belehalok.Aki átesett rajta, hogy élte meg?Mert én nagyon borzasztónak.Nagyon sok kiütés volt rajtam, hatalmasak, csúnyák.....majdnem kórházban kötöttem ki.
2013. dec. 11. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

19 évesen estem át rajta, napokig tartó magas láz (40 C), gyakorlatilag egybeérő pöttyök, egyáltalán nem vakartam, mégis elfertőződött néhány csupán attól, hogy amikor elvettem a pólómat, akkor beleakadt és korábban esett le a pörk, mint kellett volna, ezért kőkemény antibiotikumot kaptam és azzal ijesztgetett a doki, hogy ha nem megy lejjebb a gyulladás, akkor fel kell vágja ott a sebet, hogy ki tudjon tisztulni. Szerencsére legalább ezt megúsztam. Maradtak hegek, szerencsére nem sok, annak ellenére, hogy egyáltalán nem vakartam, még éjjel is cérnakesztyűben aludtam, hogy nehogy álmomban vakarózzak. Azt mondta a doki, hogy ez azért alakult így, mert nagyon durva lefolyású volt, hiába esett le magától a pörk, mégis ott a nyoma, mert nagyon mély volt a seb.

A gyerekeim is átestek azóta rajta, néhány hólyaggal, láz nélkül, jó kedéllyel vészelték át.

2013. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem csak nekem volt ennyire szörnyű élmény:-( Nekem is maradnak sajnos hegek, főleg az arcomon, de komolyan úgy érzem hogy ez nem számít, esztétikai hiba, csak az a lényeg hogy túléltem.A fiam is elkapta tőlem, őrajta alig van pötty, nincs láza, vígan elvan, de még ez a jobbik mint fordítva:-)
2013. dec. 11. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!