Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bárányhimlő vagy rózsahimlő...

Bárányhimlő vagy rózsahimlő okozhat meddőséget felnőtt korban?

Figyelt kérdés

Én ebben nem hiszek,de barátomat hazahívta az anyja,nehogy elkapja a bárányhimlőt a családomból a 3 éves unokahúgomtól.Valós ez a tény,hogy valamilyen szövődményeket okozhat,vagy csak nem kedvel a leendő anyós ennyire?Bár ez nem nagyon izgat,mert budapesti lakosok és a nem Budapesten élő lakosoknak más az életkép felfogásuk.

Ha valós ha nem a feltevés akkor linkeljetek olyan oldalakat.


Köszönöm.



2012. jún. 11. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyerekbetegségek közül egyedül a mumsz okozHAT meddöséget, de nem feltétlen szükséges, a többi nem.
2012. jún. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha még ekcémás is az illető,akkor se kap el semmilyen fertőzést?
2012. jún. 11. 08:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudtom szerint az ekcéma allergia, nem fertözö.
2012. jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ugy értettem hogy akkor se okoz szövődményeket ha az aki elkapja a bárányhimlőt ekcémája is van.
2012. jún. 11. 14:35
 5/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne. Elkapta végül a barátod? Én most voltam/vagyok bárányhimlős, és a barátom teljesen beparázott, hogy ő is elkapta. Ő most 24 éves és megijesztették azzal, hogy ebből nagyon nagy baja lehet, és a férfiakra nagyon veszélyes a bárányhimlő és sokkal durvábban jön ki rajta, mint a nőkön. Én most leszek 22 és elég laza lefolyású volt nálam, nem volt túl sok pöttyöm, pár napig lázas voltam.
2013. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!