Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bárányhimlő elleni oltás -...

A bárányhimlő elleni oltás - ha kiskorában beadatom - védeni fogja felnőtt korában is?

Figyelt kérdés
Semmiképp nem szeretném, ha felnőtt korában kapná el, akkor már inkább essen túl rajta gyerekkorban, úgy tudom, akkor enyhébb lefolyású és kevésbé veszélyes.
2010. jan. 13. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom hogy jobb ha kiskorában megkapja a himlőt mint késöbb. Főleg ha fiú.
2010. jan. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. jan. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a linket! Még megkérdezem a dokinőnket, de szerintem beadatom neki a 15 hónapossal együtt v. után.
2010. jan. 13. 09:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adattam be nekik (nem vagyok oltás párti, de ez én vagyok). Úgy gondoltam jobb ha túl esnek rajt és ha gyerekkorukba nem kapják el akkor ráérek késöbb ha pl kamaszok lesznek akkor beadatni neki, hogy tényleg azért felnött korukba ne legyenek bárányhimlősek. Meg én inkább úgy tudom, hogy főleg a lányonak veszélyesebb főleg ha terhesség alatt lesznek bárányhimlősek.
2010. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!