Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » S. O. S.! Penészes lekvárt...

S. O. S.! Penészes lekvárt ettem . Lesz bajom tőle?

Figyelt kérdés

Evés után vettem észre, hogy lekvár oldalán van egy kis fehér szőrős penész.. amit én megettem azon a részen valószinűleg nem volt ilyen.


Nagyon megijedtem!! :(


2013. dec. 18. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lesz tőle bajod, de rendszeresen azért ne egyél penészes dolgokat, mert toxint tartalmaz, ami felhalmozódik a szervezetben.
2013. dec. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem szoktam mindig figyelek csak most valahogy csak kiszedtem aztán megettem :(:( észre se vettem :(
2013. dec. 18. 09:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, nyugi. Ha sokat csinálnád, lehetne bajod tőle, de ennyitől még nem. Ha nem éreztél rajta penészízt, akkor valószínűleg abban a részében nem, vagy csak nagyon-nagyon kevés penész volt.
2013. dec. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A világon semmi.
2013. dec. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Mi állandóan penészes lekvárt eszünk:) Egyszer tettem egy európai körutat, nyáron, nem akartam sok pénzt költeni, és vittem magammal pár szál gyulai kolbászt. Rendszeresen megpenészedett, mindig letöröltem róla a penészt, és ettem. Semmi bajom nem lett.
2013. dec. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!