Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? (több lent)

Mi lehet a bajom? (több lent)

Figyelt kérdés

- nátha

- köhögés

- néha enyhe hőemelkedés

- a nyelvem hegyén piros pöttyök

- szomjúság

- ma fehér lepedék a nyelven (nyelvkaparóval lejön könnyen)

- ma étvágytalaság

- ma teltségérzet (pedig nem ettem sokat. mondjuk sokat ittam délelőtt szóval lehet víz.)

- büfögés.


och. és hipohonder vagyok (sajnos.)



2013. dec. 23. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
egészségtelen életmód
2013. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és azt hogy hozhatom helyre?
2013. dec. 23. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:

mennyiségben, gyakoriságban helyes, változatos táplálkozás, kielégítő sport (alap valami is elég) esetleg étrendkiegészítők, megfelelő mennyiségű, minőségű folyadékbevitel, káros szenvedélyek elhagyása, kerülése, optimista beállítottság, élni akarás kedv, pl tudatosan feldobni magad, ha le vagy törve.

ha hiszed ha nem, már pár nap, vagy egy hétig ha betartod, energiadúsabbnak, fittebbnek, boldogabbnak érzed magad.


én csak az étrendemen változtattam pl reggel szendvics, délelőtt valami könnyű müzli, délben főtt étel, este szintén. mert nálam meg az van pl nem szeretek reggelizni, meg eleve enni, nagy éhségeknél képes voltam valami étvágyelvevőhöz nyúlni - elnyomni csokival, vagy cigi, kávé, szóval pár napig kényszerítettem magam és feltűnt, hogy újabban nem vagyok nyűgös, fáradékony, ami rám nagyon jellemző és megterhelő.


csakhát mindezt először tudatosan erőltetni kell, utána észrevétlenül rászokunk a jó szokásokra, utána már könnyebb követni a helyes életmódot. eleinte visszaesések lehetségesek.


ezek után az immun erős lesz, a támadó bacik helyből lepofozva, mindig jó vérkeringés várható, ezzel jó étvágy, jó kedv, még a szexuális élet is fellendül stb stb

és a tükörben nem a nyelveden fogsz reflexszerűen lepedéket keresni, hanem azt nézed, hogy hú de helyes a mosolyod. teljesen megváltozol majd.

2013. dec. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi. tisztában vagyok azzal hogy ez így nem jó, de nem tudok ellene semmit sem tenni, hogyha belenézek a tükörbe és látom a lepedéket a pöttyökkel... mellé még az étvágytalanság és a napom "tökéletes"..

szóval akkor nem komoly élég ha csak életstílust váltok? (nem a motiválás miatt kérdem)

2013. dec. 23. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:

már az első sorod is negatív

de igen tudsz ellene tenni

igen segít a stílusváltás.

igen, semmi komoly, csak ilyen tünetek mindig csak a gyengéket találják meg. váltással nem leszel az.

2013. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hm.. nem vagyok benne biztos hogy a lepedékes nyelvnek, aftáknak, az étvágytalanságnak és a büfögésnek köze van a mentális gyengeséghez. :)
2013. dec. 23. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!