Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Menjek pszichológushoz?

Menjek pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Mióta elkezdődött a suli, rengeteget idegeskedek, elfojtom az érzelmeimet, a sírást, a családomnak sem nyílok meg, egyszerűen nem megy. Sok mindenen rágódok, bánt sok dolog, de nem merem őket elmondani senkinek.

Ez már fizikailag is kihat rám, mostanság nagyon sokszor szédülök, hányingerem van, magas a vérnyomásom, rosszul vagyok.


Érdemes lenne pszichológushoz mennem?



2013. dec. 23. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne.

Főleg, ha felismered magadtól, hogy valami nincs rendben.

Ha jól tudom, mivel még diák vagy, ezért van valami ingyenes pszichológus, akihez mehetsz.

Tehát fizetned sem kell. És biztosan tud segíteni. Ha másban nem is, legalább kibeszéled magadból a problémáidat!

2013. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A pszichológus nem árt. Viszont, a szüleidnek is el kell mondanod, hogy mi a helyzet. Vagyis, csak felvázolni, hogy miért gondolod, hogy neked oda kellene járnod, mert a gyermekpszichológusnak kötelessége a szülővel is váltania pár szót - és alapvetően is tudnia kell nekik arról, hogy oda jársz.
2014. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!