Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha pszichológushoz szeretnék...

Ha pszichológushoz szeretnék menni, akkor először menjek el a körzeti orvoshoz vagy hova menjek?

Figyelt kérdés

Szülőnek muszáj,hogy velem jöjjön?nem szeretnék vele menni ..:S

akit érdekel a történet : http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


2013. ápr. 2. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kérj segítséget a körzetitől, ő meg tudja mondani, hova menj! Sztk-shoz úgy tudom beutaló kell (nekem kellett)

De a suliban is van iskolapszichológus

2013. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De szülővel kell mennem?
2013. ápr. 2. 22:23
 3/14 anonim ***** válasza:
És ne félj a pszichológustól, sokat tud segíteni!! Lehet, hgoy elsőre nem találod meg a neked valót, de sokat segít, ha elmondod neki, hogy neked mi lenne a jó, vagy máshoz is lehet menni,míg megtalálod a megfelelőt.. (Nekem az ötödik jött be :)
2013. ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De szülővel kell mennem?15 vagyok
2013. ápr. 2. 22:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell szülővel menned, bár célszerűbb lenne egy családterápia talán
2013. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A suli pszichológushoz nem kell,arra van kitalálva.Amugy sem kell a szülőknek bent dekkolnia,de gondolom nem szeretnéd ha tudnának erről.
2013. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem szeretném elmondani nekik.

Nagyon rosszul érzem magam és fogalmam sincs mit tegyek vagy azt sem tudom most mi van velem.Nem tudom mit tegyek ..menjek reggel suliba vagy pszichológushoz ?fizetni kell?

köszönöm a válaszokat...

2013. ápr. 2. 22:34
 8/14 A kérdező kommentje:
Sulipszichológus meg ki van zárva..előbb-utóbb kiderülne,mint a bnőmnél és egyébként sem szeretnék oda menni..hisz az iskolától is elégé kivagyok...
2013. ápr. 2. 22:35
 9/14 anonim ***** válasza:
sulis pszichológusnak NEM kell fizetni, és ha körzeti beutal, akkor ott sem kell, nyugi!
2013. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ha nagyon úgy érzed, hogy minden kötél szakadt, akkor hívd fel az ingyenes lelki elsősegélyt, időlegesen tudnak segíteni, telefonon keresztül: 116-123
2013. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!