Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megbolondultam? Menjek pszicho...

Megbolondultam? Menjek pszichológushoz? /14 vagyok, és nagyon komoly a problémám! /

Figyelt kérdés
Már kicsi korom óta félek a sötétségtől,de most az elmúlt hónapokban már szabályosan rettegni kezdtem. Kezdődött ez az egész azzal,hogy a fürödni csak nyitott ajtó mellett merek,ami számomra egy igen nehéz dolog,mivel iszonyatosan prűd vagyok. Folyton sírva fürödtem le,mert féltem B. Mary-től, Aztán már nem merek elaludni sem a szobámban. Folyton sírok,mert félek,hogy elkap valami a sötétben. Az elmúlt 2 hétben megnéztem 2 horror filmet,és azóta már a lábam sem merem letenni a földre,mert a csajt is így kapta el a gonosz,hogy előjött a föld alól,úgy kapta el a lábát. Már nem merek egyedül sem lenni egy szobában, fényes nappal sem. Félek,hogy kárt fogok tenni magamban. Mondjatok valamit,hogy mit csinálhatnék,mert ezt én már nem bírom épp ésszel! Félek! x
2013. szept. 22. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
ilyenkor benne mindig elsőként az a kérdés merül fel: HOL VANNAK A SZÜLEID? Miért nem nekik mondod el ezeket? Tényleg ennyi elcseszett ember van ebben az országban, akik ilyen kapcsolatot tartanak fent a gyerekeikkel? Elcseszett szülők, elcseszett gyerekei... :S
2013. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

facér nézel horror filmeket?


én pont emiatt nem nézek. helyett néztem az id-n a gyilkosos sztorikat. mikor oda jutottam, hogy képzelődtem mikor a sötétben mentem wc-re a folyosón, akkor befejeztem egy időre.


szóval ne nézzz horrort. a depire, paranoiára érzékeny emberek úgy járnak, mint te.

2013. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát de akkor ne nézd,mert tényleg megbolondulsz,te..
2013. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elmondtam nekik,de tudják,hogy komoly dolog lenni ha pzsichiátriára kéne mennem. Tudom,de már késő! x
2013. szept. 22. 19:35
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Énis eléggé ilyen paranoid tudok lenni.. ha régebben megnéztem egy horrorfilmet most így évek múltán is néha előjön , hogy odaképzelem a hátam mögé.Néha nagyon tudok félni a sötétben, vagy benézek a zuhanyfüggöny mögé.

Horrorral évek óta nem próbálkozom , mert tudom, hogy milyen hatással van rám. Ha már egy véres képet látok már ajjaj... úgyhogy mellőzd a horrort.

2013. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

dehogy késő, beszélsz itt hülyeségeket.


egyelőre aludj lámpa fénynél, ne nézz ilyen szarokat és keress fel egy pszichiátert sürgősen! majd ír fel neked szorongásoldót, nyugtatót, aztán kezelni kell az agyadat beszélgetéssel.

2013. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Ne nézz több horrort.

Nézhetsz filmeket,de teljesen másokat nézz: vígjátékot,romantikus filmeket,esetleg történelmi filmeket,vagy sorozatokat.


Ezek hátha más dolgokat juttatnak majd eszedbe.

Meg,próbáld elterelni a gondolataidat.Gondolj valami másra.Olvass valami könyvet amitől nem a félelem fog eszedbe jutni,vagy netezz,vagy olvass valami fórumot,vagy tanulj.


Nem tudok többet.De azért remélem segített a válasz.

2013. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,szóval akkor a legjobb az lenne,ha orvoshoz fordulnák? x
2013. szept. 22. 19:51
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Ne nézz horrort soha többet ne csak egy ideig egyáltalán!Nézz vígjátékot meséket akár!Vidám emberekkel vedd magad körül és a legfontosabb hogy elhidd hogy ilyenek nem fognak soha veled előfordulni hogy valaki felnyul a földből és elkapja a lábadat!!Ezeket csak beképzeled mondogasdd magadnak hogy ilyen nincs ez baromság stb.. :) És elalvás elött egy kis herbária nyugtató tea szerintem jót tenne!Hidd el!Nyugiii :)
2013. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen pszichológushoz kell menned, és a horrort egy életre felejtsd el!!!
2013. szept. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!